O MNIE

51687402_396094727624838_4678435333535170560_n

trycholog

Danuta Drozd

Jestem absolwentką studiów podyplomowych o kierunku Trychologia Wyższej Szkoły Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy oraz Członkiem Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego. Biorę czynny udział w konferencjach, szkoleniach oraz warsztatach organizowanych przez PST i nie tylko. Od kilkunastu lat jestem związana z branżą kosmetyczną, trychologiczną i fryzjerską. Moje zainteresowanie trychologią wyrosło z potrzeby rozwiązania własnego problemu ze skórą głowy. Dzisiaj pomagam osobom, które tak jak ja kiedyś szukają pomocy i zmagają się z coraz bardziej powszechnymi problemami dotyczącymi skóry głowy i włosów. Jako autorka pracy dyplomowej pt. „Włosy i ich anomalie w obrazie trychologicznym”, zwracam szczególną uwagę na wszelkie czynniki, które mogą doprowadzić do uszkodzenia struktury włosów.

Stworzyłam miejsce, gdzie każdy może porozmawiać o swoich problemach z włosami, zasięgnąć porady trychologicznej i skorzystać z zabiegu dobranego indywidualnie do swoich potrzeb w miłej atmosferze i przy dobrej herbacie.

Szanując bezpieczeństwo moich klientów pracuję tylko na profesjonalnych preparatach trychologicznych, które posiadają badania kliniczne dowodzące skuteczności ich działania oraz na sprzęcie najwyższej klasy.

Serdecznie zapraszam