OFERTA ZABIEGOWA INNOVATIS ScalpLab

ScalpLab jest biotechnologiczną przyszłością procedur trychologicznych dla osób, które oczekują zabiegów na najwyższym poziomie i rozwiązaniach z potwierdzoną skutecznością. Receptury ScalpLab oparte o inżynierię tkankową i wiele badań laboratoryjnych pozwalają zaoferować Klientom pełną gamę profesjonalnych, skutecznych i komfortowych rozwiązań w świecie terapii trychologicznych.
Laboratoryjny koncept ScalpLab pozwala na stworzenie spersonalizowanych procedur trychologicznych dedykowanych takim schorzeniom jak wypadanie włosów, łupież, łuszczyca, łojotok, łojotokowe zapalenie skóry, hiperhydroza, rumień i świąd skóry głowy.
Trychologiczne terapie ScalpLab komponowane są indywidualnie pod potrzeby Klienta. Składniki aktywne zawarte w protokołach, takie jak komórki macierzyste Malus Domestica, apigenina, 5 peptydów biomimetycznych, kwas oleanowy czy biotynylo-GHK pozwalają na osiągnięcie sukcesów w terapiach trychologicznych w przypadku problemów z wypadaniem włosów czy brakiem ich porostu. Efekty skuteczności potwierdzone wieloma testami in vivo i in vitro.
Biotechnologicznie sprawdzone składniki aktywne dedykowane do problemów proliferacji komórek skórno-naskórkowych w przypadku różnych keratoz wzmacniają warstwę rogową naskórka, minimalizują rumień i świąd skóry głowy. Proteasomowy system enzymatyczny eliminuje endogenne i egzogenne toksyny zachowując jednocześnie warstwę płaszcza hydrolipidowego. Peroksydaza i dysmutaza zawarta w ekstrakcie Tramella Fuciformis autofagocytozuje uszkodzone komórki w wyniku stresu oksydacyjnego, prowadząc do komórkowej homeostazy skóry. Dzięki tym procesom, flora mikrobiologiczna skóry głowy jest uregulowana. Proces sebocytarny jest znormalizowany, a rumień i świąd nie tworzą dyskomfortu.

Skontaktuj się z nami: